İHRACAT

Adem Koç Plastik olarak 2011 yılından günümüze kadar, başta Arabistan olmak üzere Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan, Romanya, Irak ve Fransa olmak üzere 7 ülkeye ihracat yapmaktayız. 

Kademeli ve profesyonel olarak ilerlediğimiz ve ülke ekonomimize fayda sağlamayı planladığımız ihracat faaliyetimizi, doğru kalitedeki ürünleri ihtiyac duyulan doğru kullanım alanlarına ulaştırmak ve ulaşımı kolaylaştırmak misyonu ile hareket etmekteyiz.

Kalite politikalarımızı ulusal anlamda geliştirmenin yanı sıra üretim dinamiklerimizin bu duruma uygun olarak inovasyon kazanması sağlama dikkat etmekteyiz.

Aynı zaman da sektörel genel yapıyı zorlamak kaydı ile ürünlerimize 5 yıl garanti vermekteyiz. Bu süreçte oluşan gelişmeleri yakından takip ederek kalitemizin kontrol ve gereklerini harfiyen uygulamaktayız.

EXPORT

As Adem Koç Plastik, from 2011 to the present. We export to 7 countries, primarily Arabia, Kyrgyzstan, Tajikistan, Uzbekistan, Romania, Iraq and France.

We act with the mission of bringing the right quality products to the right areas of use and facilitating the transportation, which we progress gradually and professionally and plan to benefit our country’s economy.

In addition to developing our quality policies nationally, we pay attention to ensure that our production dynamics gain innovation in accordance with this situation.

At the same time, we give a 5-year warranty to our products on the condition of forcing the general structure of the sector. We follow the developments in this process closely and strictly apply the control and requirements of our quality.